Aici, la Kriptomat, suntem dedicați să oferim cel mai bun ajutor posibil clienților noștri.

Dacă aveți întrebări despre Kriptomat, accesați Centrul de ajutor unde puteți căuta articole folosind caseta de căutare din partea de sus a paginii. Pentru a ușura lucrurile, împărțim toate articolele în secțiuni:

 1. Noțiuni introductive

 2. Cont

 3. Ghid de verificare a identității

 4. Cumpărați & vindeți

 5. Finanțare - Depozit EUR și retragere

 6. Servicii Portofel

 7. Limite și taxe

 8. Securitate

 9. Programul de recomandare

 10. Impozite

 11. Noțiuni de bază despre Lumea Cripto

Încă nu ați găsit ceea ce căutați?

Vă asigurăm! Kriptomat oferă asistență directă prin chat. Căutați o pictogramă de chat albastră care se află în partea dreaptă jos a fiecărei pagini.

Când faceți clic pe pictogramă, puteți fie să căutați articole, fie să începeți o conversație cu personalul nostru de asistență prietenos. Pur și simplu faceți clic pe butonul „Conversație nouă” și vom fi bucuroși să vă ajutăm.

Echipa noastră de asistență în mai multe limbi este disponibilă pentru a răspunde la orice întrebare prin intermediul serviciului nostru de asistență prin chat de luni până vineri, între orele 8:00 și 18:00 CET.

În acest timp, un membru al echipei noastre vă va contacta în mod obișnuit în termen de 10 minute de la solicitarea dvs., astfel încât să vă putem oferi asistență atunci când aveți cel mai mult nevoie. Dacă ne scrieți în afara perioadei respective, un membru al echipei de asistență pentru clienți vă va contacta întotdeauna în termen de o (1) zi lucrătoare.

Asistență limitată pentru chat este disponibilă seara și în weekend.

***

Notă de securitate: Kriptomat nu oferă asistență telefonică în acest moment. Dacă cineva vă contactează prin telefon, susținând că face parte din echipa noastră de asistență, vă rugăm să ne informați imediat.

Kriptomat nu vă va cere niciodată să distribuiți nume de utilizator sau parole!

***

Aveți în continuare întrebări? Utilizați chatul de asistență pentru a contacta echipa noastră de asistență sau trimiteți-ne un e-mail [email protected]

Ai găsit răspunsul căutat?